FAQs

Czym jest Imperial Watch?

Imperial Watch jest międzynarodowym przedsiębiorstwem specjalizującym się w komercjalizacji wysokiej jakości zegarków. Przez lata staliśmy się niepodważalnym źródłem dla klientów, którzy chcą zgłębić się w świecie najnowszych trendów i produktów o najwyższej jakości.

Czy zakupy są bezpieczne?

Imperial Watch gwarantuje klientom całkowite bezpieczeństwo podczas zakupów.

Kiedy klient wprowadza numer karty kredytowej, jest on natychmiast szyfrowany zgodnie z technologią SSL. Oznacza to, że szczegóły konta bankowego klienta nigdy nie zostają na naszej stronie i są automatycznie usuwane po dokonaniu płatności.

Dlaczego niektóre produkty są darmowe?

Jeżeli oferujemy niektóre z naszych produktów za darmo, oznacza to, że chcemy, aby klient nosił w momencie zaciekawienia innych potencjalnych klientów mówił skąd pochodzą.

Jeżeli nasze produkty nie będą idealne, klient nie będzie ich nosił i nie będzie rekomendował naszego sklepu. To będzie wielka strata dla Imperial Watch. Jeśli klient jest zadowolony z naszych zegarków, prosimy o przekazanie tej wiadomości dalej. Innymi słowy, aby podzielił się tą możliwością.

Jaki jest czas dostawy?

Czas przyjmowania zamówienia to zazwyczaj 1-3 dni robocze. Następnie dostawa zajmuje zwykle 15-30 dni roboczych. Może się zdarzyć, że dostawa zajmie około 60 dni roboczych, ale są to sytuacje wyjątkowe.

Jakie są metody płatności?

Płatność kartą kredytową

Klient może zapłacić za swoje zamówienie kartą kredytową, kartą Visa, American Express, bądź poprzez konto Apple Pay. Opłata zostanie pobrana w momencie złożenia zamówienia.

Płatność poprzez kartę podarunkową

Klient może wybrać opcje zapłaty za zamówienie poprzez kartę podarunkową Chronos Store. Jeżeli karta podarunkowa zawiera niewystarczająco dużo środków, możliwe jest dokończenie transakcji za pomocą karty kredytowej.

Płatność przez PayPal

 

Co robić, jeżeli moje zamówienie nie jest kompletne?

Our products are shipped separately according to your order. For example, if it contains items from two different warehouses, there will be two deliveries. The rest of the order will certainly arrive shortly.

Nasze produkty wysyłane są osobno, zgodnie z zamówieniem. Na przykład – jeżeli zamówienie zawiera produkty z dwóch różnych magazynów, klient otrzyma dwie przesyłki.

 

 

Wciąż nie otrzymałem swojej przesyłki. Dlaczego dostawa trwa tak długo?

Przepraszamy za powstałe opóźnienia. Czasami międzynarodowe przesyłki mogą trwać dłużej ze względu na kontrole celne. Dzieje się tak, ponieważ wiele naszych produktów pochodzi z całego świata, w tym z Chin, Stanów Zjednoczonych i Europy.

 

Otrzymałem wadliwy towar. Co mogę zrobić?

Bardzo nam przykro. Prosimy o przesłanie zdjęcia uszkodzonego produktu na adres imperialwatch1@gmail.com, a my wyślemy nowy produkt, możliwie najszybciej.

 

Czy wysyłki prowadzone są na całym świecie?

Tak. Koszty dostawy zależą od kraju klienta.

 

Czy możliwa jest wymiana towaru, będź zwrot pieniędzy?

Tak. Nasze produkty są tworzone z zachowaniem najwyższej jakości, jednakże jeżeli nie spełniają one wymagań klienta istnieje możliwość wymiany towaru bądź zwrotu poniesionych kosztów. Zgodnie z prawem klient ma 7 dni na zwrócenie towaru, bądź wniesienie prośby o zwrot poniesionych kosztów. Aby dokonać zwrotu produkt nie może być noszony, ani posiadać śladów użytkowania. Przeczytaj szczegóły dotyczące warunków zwrotu tutaj.

 

Czy istnieje możliwość modyfikacji danych do wysyłki?

W momencie, w którym klient utworzył konto w naszym sklepie, po zalogowaniu może modyfikować swoje dane w zakładce "Your account" (Twoje konto).